ПОСЛУГИ

Ми надаємо послуги таких фахівців як: уролог, гінеколог, невропатолог, стоматолог, кардіолог, терапевт, УЗД, УЗД судин, ендокринолог,а також маніпуляційний кабінет. Детальніше про кожного лікаря ви можете побачити нижче.

УРОГОЛОГІЯ

download.jpg

Урологія - це розділ медицини, який вивчає причини виникнення і механізм розвитку патологічних станів сечовивідних і статевих органів чоловіків і жінок, методи їх діагностики та профілактики.

ГІНЕКОЛОГІЯ

download.jpg

Кожна жінка повинна вибрати для себе кваліфікованого фахівця.  Наші лікарі

 допоможуть вирішити проблеми, пов'язані з порушенням гормонального фону, лікуванням інфекцій, а також проконсультують при підозрі на онкологічне захворювання, допоможуть виключити або виявити його. 

НЕВРОПАТОЛОГ

download.jpg

Неврологічні порушення - це хвороби центральної і периферичної нервової системи.

 Консультація невролога показана при

 раптово виниклих симптомах ураження нервової системи - запаморочення, головний біль, порушення свідомості, слабкість в ногах і руках, оніміння

СТОМАТОЛОГІЯ

download.jpg

Послуги стоматології

 Відбілювання зубів

 Вініри на зуби

 Імплантація зубів

 Чищення зубів Air Flow

 Лікування та протезування

 Видалення зубів

КАРДІОЛОГІЯ

download.jpg

Смертність від серцево-судинних захворювань займає 1 місце в Україні.  Багато людей недооцінюють, наскільки високий ризик розвитку серйозних ускладнень, таких як: інфаркт міокарда, інсульт - на тлі вчасно не виявленої і неконтрольованої артеріальної гіпертензії.

ТЕРАПЕВТ

Hospital

 Саме до цього фахівця найчастіше пацієнти приходять на первинний прийом.  Терапія - це наука про

захворювання практично всіх внутрішніх органів.  Грамотний лікар після опитування та огляду правильно зорієнтує пацієнта щодо діагностики та лікування його проблеми, а також направить до вузького спеціаліста, якщо в цьому є необхідність.

УЗІ

download.jpg

Ультразвукове дослідження - сучасний, доступний і ефективний метод обстеження організму.  УЗД проводиться на новому обладнанні висококваліфікованими лікарями функціональної діагностики.  Наші фахівці допоможуть діагностувати захворювання, виключать або підтвердять наявність патології в будь-якому органі, перевірять прохідність судин і швидкість кровотоку в організмі.

ЛОР

Отделение+оториноларингологи.jpg

 Отоларинголог - це лікар (вухо-горло-ніс), що спеціалізується на діагностиці та лікуванні захворювань цих органів, а також прилеглих тканин до ЛОР-органів, а й фізіологічно тісно пов'язані між собою: додаткові пазухи, мигдалини, шийні лімфовузли, трахея.

ЕНДОКРИНОЛОГ

Nurse Talking to Patient

Ендокринолог - це лікар, який спеціалізується на захворюваннях залоз внутрішньої секреції (щитовидної, паращитовидної залоз) також він займається проблемами пов'язаними з цукровим діабетом.

МАНІПУЛЯЦІЙНИЙ КАБІНЕТ

download.jpg

Маніпуляційний  кабінет важлива ланка в наданні кваліфікованої медичної допомоги.  Процедури проводяться як за призначенням лікарів нашого Центру, так і за призначенням лікарів інших медичних установ з направленням  і з печаткою  лікаря .